Velve MST

Jaunā sadaļa SISTĒMAS!

Velve MST

Epoksīdsveķu flīžu šuves!

Velve MST

www.hidroizolacijas.lv

Velve MST

Hidroizolācija!

Velve MST

MAPELASTIC - hidroizolācija

Velve MST

JAUNUMS!

Velve MST

Dekoratīvs epoksīdsveķu flīžu šuvotājs

Velve MST

MAPECOAT TNS SYSTEM - sporta laukumiem!

Velve MST

MAPEI skaņas izolācijas sistēmas

Velve MST

MAPECOAT TNS SYSTEM - tenisa kortiem!

Velve MST

Jauns epoksīdsveķu šuvotājs!

Velve MST

KERAPOXY DESIGN - flīžu šuvotājs īpaši dekoratīvam efektam!

Velve MST

MAPEFIX enkurošanas sastāvi!

Velve MST

ADESILEX P10 - līme mozaīkas flīzēm!

Velve MST

MAPESIL AC - elastīgais hermētiķis 26 krāsu toņos!

PRODUKTI FLĪZĒŠANAI UN HIDROIZOLĀCIJA

Flīžu līmes; piedevas flīžu līmēm; flīžu šuvotāji un elastīgie hermētiķi; epoksīdsveķu flīžu šuvotāji; gruntis; grīdu pašizlīdzinošie sastāvi; betons klons; hidroizolācijas sastāvi; flīžu klājumu kopšanas un tīrīšanas sastāvi; produkti flīžu šuvju atjaunošanai; tehnoloģiskie risinājumi u.c.

PRODUKTI BŪVNIECĪBAI

Javas un bezrukuma sastāvi betona remontam; pamatnes izveides sastāvi; betona un apmestu virsmu izlīdzinošie sastāvi; piedevas javām un betonam; enkurošanas sastāvi; deformācijas šuves; torkretjavas; antigrafiti; mūrjavas; karbonšķiedras materiāli; pretizžūšanas sastāvi; epoksīdsveķu līmes; hidroizolācijas sastāvi; betona krāsošanas un aizsardzības sastāvi; injekcijas; tehnoloģiskie risinājumi u.c

GRĪDU IZLĪDZINĀŠANA UN REMONTS

Izlīdzinošie un pašizlīdzinošie sastāvi grīdu izlīdzināšanai. Gruntis, pamatnes sagatavošanai pirms izlīdzināšanas un grīdas klājuma izveides. Grīdu remontjavas.

SIENU DEKORATĪVIE UN AIZSARGPĀRKLĀJUMI

Krāsas betonam un apmestām virsmām; aizsargpārklājumi un krāsas betonam un apmestām virsmām; dekoratīvie apmetumi un krāsas; sienu izlīdzinošie sastāvi betona un apmestām virsmām; pretpelējuma sistēma; hidroizolācijas sastāvi; betona remonta sastāvi; epoksīdsveķu bāzes pārklājumi/krāsas; gruntis u.c.

EPOKSĪDSVEĶU U.C. PĀRKLĀJUMI

Epoksīdsveķu, akrila, kā arī poliuretāna bāzes grīdu izveides un apstrādes materiāli industriālām grīdām un ne tikai. Epoksīda u.c. pārklājumi ir piemēroti gan baseinu izveidei, gan betona grīdu apstrādei, dažādu būvkonstrukciju virsmu apstrādei un aizsardzībai. Šāda veida pārklājumi pasargās virsmas no mehāniskām un termiskām slodzēm, no ķīmiskas iedarbības, apkārtējās vides kaitīgās iedarbības.

VĒSTURISKU MŪRU ATJAUNOŠANA - SANĀCIJA

MAPE-ANTIQUE (cementu nesaturoša) sanācijas sistēma; POROMAP sanācijas sistēma; dekoratīvie apmetumi un krāsas; mūru remonta sastāvi, injekcijas un hidroizolācija; aizsargpārklājumi - hidrofobizatori; pretpelējuma sistēma u.c. Šie produkti ir īpaši piemēroti vēsturisku ēku renovācijai, sanācijai un mūru remontam.

PRODUKTI GRĪDAS SEGUMU PIELĪMĒŠANAI

Līmes koka grīdas segumiem; līmes linolejam; līmes grīdlīstu un profilu pielīmēšanai; līmes sintētiskā zālāja izveidei; līmes tekstila grīdas segumu pielīmēšanai; līmes vinila, gumijas un sporta grīdas segumu pielīmēšanai; līmes sienu dekoratīvo segumu pielīmēšanai; konduktīvo grīdu izveides sastāvi u.c.

PRODUKTI KOKA GRĪDĀM

Līmes koka un lamināta grīdu segumiem; līmes grīdlīstēm un profiliem; gruntēšanas sastāvi; dažādi pārklājumi koka grīdām (lakas, eļļas) u.c.

PRODUKTI SKAŅAS IZOLĀCIJAI

MAPEI piedāvā skaņas izolācijas materiālus gan jaunizveidotām ēkām ("peldošo" grīdu sistēmu), gan arī jau esošām ēkām.

PIEDEVAS BETONAM

Pretsala piedevas; gaisu iesaistošās piedevas; pretizžūšanas un veidņu apstrādes sastāvi; plastifikatori; hiperplastifikatori; daudzfunkcionālie plastifikatori; superplastifikatori; piedevas saistīšanās procesa aizkavēšanai; piedevas saistīšanās un cietēšanas paātrināšanai; piedevas betona ūdens uzsūces samazināšanai u.c.

Ielādēt vēl

Flīžu šuvotāju patēriņa kalkulators

APRĒĶINĀT Mape