Jaunumi

Izmanto iespēju pieteikt jaunbūvi skatei “Gada labākā būve Latvijā 2017”!

Latvijas Būvkomersantu reģistrā reģistrēti būvuzņēmēji, pasūtītāji, un projektētāji laikā no 2017. gada 23. oktobra līdz 2018. gada 22. janvārim  var izvirzīt vienīgajai būvniecības nozares profesionālo nevalstisko organizāciju organizētai valsts mēroga skatei „Gada labākā būve Latvijā 2017” būves astoņās nominācijās. 

Jūs noteikti zināt šādu jaunu būvi mūsu valstī vai ārzemēs. Iespējams, ka pats esat to būvējis, projektējis vai lietojat. Dalāties ar šo būvi: http://gadabuve.lv/ vai e-pastā: gadabuve@gmail.com  

Skati „Gada labākā būve Latvijā 2017” organizē būvindustrijas nevalstiskās organizācijas. 16 nevalstiskās organizācijas, 4 ministrijas, 4 augstskolas un 4 valsts institūcijas, kas cieši saistītas ar nozari, savus ekspertus (kopā 41) deleģējušas darbam žūrijā. Skates sadarbības partneri ir arī nozares žurnāls „Būvinženieris”, televīzijas kanāls RīgaTV 24, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultāte un „Latvijas Avīze”.

Skati atbalsta (aktuāls uz 2017.g. 28.novembri): Skonto GroupIsover & Weber (SAINT-GOBAIN CELTNIECĪBAS PRODUKTI)FXB-Niemet BalticCMBRamirent Baltic AS Rīgas filiāleROCKWOOLHILTI SERVICES LIMITEDVELVE M.S.TEHNOLOĢIJASFORUM AUTO (Peugeot)K FORMA; Latvijas Valsts Meži.

Skates Nolikums ir pieejams ŠEIT. 

 

Skates organizatoru vārdā:

Latvijas Būvnieku asociācijas prezidents Normunds Grinbergs

Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Straume

 

 

Papildus informācija: tālrunis 29219259 (Normunds Grinbergs), e-pasts: gadabuve@gmail.com.

www.gadabuve.lv

www.facebook.com/gadabuve

www.twitter.com/GadaBuveLV

Atpakaļ
28/03/2018

Flīžu šuvotāju patēriņa kalkulators

APRĒĶINĀT

Semināri
un
Apmācības

ATVĒRT