Velve M.S. Tehnoloģijas
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Jaunumi

Dizaina tendence – dekoratīvās betona grīdas!

Dizaina tendence – dekoratīvās betona grīdas!

Kādreiz betona apdari centās noslēpt, taču jaunākās dizaina tendences liecina, ka betona grīdas ir ļoti aktuālas. Mūsdienās tās izmanto ne tikai industriālajās zonās, bet arī birojos un dzīvojamās telpās.

Pasaules dizaina un būvniecības tendences liecina, ka dekoratīvās betona grīdas interjerā ir kļuvušas ļoti aktuālas un palīdz telpā veidot industriālu dizainu, tāpēc SIA ''Velve M.S. Tehnoloģijas" saviem klientiem piedāvā īpašus MAPEI cementa bāzes produktus, kas atgādina stilizētu betona virsmu: ULTRATOP un ULTRATOP LOFT.

ULTRATOP LOFT uz iepriekš sagatavotas grīdas pamatnes uzklāj ar špakteļlāpstiņu, un grīdas pārklājuma biezums ir no 2 līdz 3 mm, veidojot dažādus virsmas efektus – plankumainu, vecinātu un raupju. Sastāvu iespējams tonēt 60 dažādās nokrāsās.

ULTRATOP LOFT piemērots ne tikai grīdu, bet arī sienu apdarei.

ULTRATOP pašizlīdzinošās kārtas biezums ir no 6 līdz 50 mm, un produkts tiek uzliets uz iepriekš sagatavotas betona grīdas pamatnes. ULTRATOP pieejams 6 dažādos toņos, un iespējams izvēlēties gan pulētu, gan nepulētu virsmu. Pievienojot sastāvam dažādas frakcijas dekoratīvos akmeņus, iespējams iegūt arī “Teraco” grīdas.  

ULTRATOP un ULTRATOP LOFT grīdas segumi ir izturīgi, viegli kopjami un estētiski. Atkarībā no aizsargpārklājuma veida, tiek iegūta noturība pret traipiem, un palielināta nodilumizturība.
ULTRATOP sistēmas grīdas ir ļoti noturīgas, tāpēc piemērotas industriālajās zonās, piemēram, noliktavās, lidostās un citās sabiedriskajās ēkās ar augstu noslodzi.

Līdz šim ULTRATOP un ULTRATOP LOFT sistēmas grīdas ieklātas daudzos objektos visā Baltijā, no kuriem ievērojamākais Lietuvas prezidenta pils pieņemšanas zāle.

ULTRATOP un ULTRATOP LOFT grīdas segumus vajadzētu ieklāt profesionāļiem - tehnoloģiski pareizi, tāpēc SIA ''Velve M.S. Tehnoloģijas" sniedz konsultācijas un tehnisko atbalstu objektā.  

P.S.

SIA ''Velve M.S. Tehnoloģijas" jau 21 gadu Latvijā un 6 gadus visā Baltijā pārstāv itāļu kompāniju MAPEI S.p.A. MAPEI pasaulē 80 gadus pazīstams kā viens no lielākajiem būvniecības produktu ražotājiem ar 68 rūpnīcām un izpētes laboratorijām visā pasaulē. Uzņēmums ik gadu produktu izstrādei un attīstībai atvēl 5% no kompānijas gada apgrozījuma.

SIA ''Velve M.S. Tehnoloģijas" ir izveidojis plašu tirdzniecības tīklu un uzņēmuma galvenie produkti ir hidroizolācijas materiāli, flīžu līmes, industriālie grīdu pārklājumi, betona piedevas u.c.”