Velve M.S. Tehnoloģijas
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Jaunumi

LVT segumi - šuvju aizpildes sastāvs

Mapei piedāvā ievērojamu dažādu grīdu/grīdas segumu izveides produktu un risinājumu klāstu, to starpā arī produktus LVT (luksusa vinila flīžu) segumu izveidei. Luksusa vinila flīzes pēdējos gados kā grīdas segumu gan komerciālās, gan privātās telpās izvēlās aizvien vairāk cilvēku. Šis grīdas segums ir pilnībā mitruma izturīgs, elastīgs, salīdzinoši viegli ieklājams un piegriežams, piemērots gan dzīvojamām telpām, gan virtuves zonās un vannas istabās.

MAPEI piedāvā gan līmi, gan šuvju aizpildes sastāvu LVT segumiem.

Seguma šuvju aizpildei MAPEI izstrādājis produktu Flexcolor 4 LVT, kas ir lietošanai gatava polimēru dispersijas java ar minerālu pildvielām un īpašām piedevām, kas pieejama kā lietošanai gatava, viegli iestrādājama pasta.

Flexcolor 4 LVT sacietē, iztvaikojot tā sastāvā esošajam ūdenim. Pēc sacietēšanas tā kļūst elastīga, tai piemīt augstu adhēzija, izturība pret vibrācijām un deformācijām.

Flexcolor 4 LVT piemērota šuvēm no 2 līdz 5 mm platumā. To ir viegli uzklāt, noņemt un notīrīt no LVT materiāla virsmas. Pēc izžūšanas šuvēm ir vienmērīga krāsa, gluda un kompakta virsma, kā arī samazināta ūdens uzsūce, ko nodrošina DropEffect® tehnoloģija. Inovatīvā BioBlock® tehnoloģija bloķē pelējuma izraisošo mikroorganismu veidošanos.

Flexcolor 4 LVT ir nekaitīgs darbu veicēja un gala lietotāju veselībai, un ir sertificēts kā produkts ar ļoti zemu gaistošu organisko savienojumu emisiju.

Flexcolor 4 LVT ir pieejams sešās dažādās krāsās (melnā, antracīta pelēkā, gaiši pelēkā, piesātināti brūnā, zīda un jasmīna krāsā), un tiek piegādāts 5 kg iepakojumos.

Sīkāka informācija par LVT segumu izveides produktiem: andrejs.romasovs@velvemst.lv, vai pa tālr.: 29 443 239