Jaunumi

Realta Mapei

Realta Mapei nr. 75

Jau uzmetot pirmo skatu šim Realta Mapei žurnāla numura vākam, var tikai neskaidri nojaust, par ko mums grib pastāstīt žurnāla veidotāji šajā numurā.

Šoreiz žurnālu atklāj vēsturiski fakti par diženo mākslinieku Leonardo Da Vinči un viņa saikni ar daudziem nozīmīgiem projektiem visā pasaulē, unikālām būvēm, kas pastāv un tiek atjaunotas mūsdienās. Tepat uzzinām, ka kāds viņa tilta rasējums mūsdienās realizēts Norvēģijā, pilsētā As, uz dienvidiem no Oslo. Godalgotais projekts ieguvis nosaukumu Da Vinči tilts. Tas ir 67 metrus garš un lielākā daļa konstrukcijas sastāv no koka, tilta uzbūve ir ļoti unikāla un maksimāli pietuvināta dižā mākslinieka iecerei un redzējumam. Mapei šajā projektā piegādājis betona piedevas, tilta betona daļām. Nākamajās lapās lasi par L. Da Vinči saistību ar citiem projektiem visā pasaulē.

Žurnāla 16-32 lapai lasi par MAPEI Francija dinamisko attīstību, atklājot jaunas ražotnes, izstāžu un apmācību centrus arhitektiem un būvniekiem. Tā apliecinot savus centienus būt tuvāk saviem klientiem, mācīt pareizi un kvalitatīvi strādāt ar produktiem un sistēmām, kā arī informēt par neierobežotajām iespējām, strādājot ar MAPEI produktiem.

38. lappusē lasi par 2019. gada Eiropas kultūras galvaspilsētu Matera, Itālijā, kura savu popularitāti visā pasaulē ieguvusi pateicoties novelistam Karlo Levi, kas 1945. gadā uzrakstīja grāmatu Kristus viesošanās Eboli, kurā tēlaini aprakstījis cilvēku grūto dzīvi šajā apvidū.

50. lappusē izlasīsi, ka Mapei grupas uzņēmums POLYGLASS, kas visā pasaulē piegādā dažāda pielietojuma un veidu hidroizolācijas membrānas, šogad svin 50 gadu pastāvēšanas gadadienu. POLYGLASS rūpnīcās gadā tiek saražots 100 miljoni m2 membrānas.

Noslēgumā (64. lappusē) lasi par Mapei Futbola centru, kura oficiālā atklāšana norisinājās šī gada 10. jūnijā. Futbola centrs atrodas Itālijā, vietā, ko sauc Ca Marta. Centra izveide prasījusi 16 mēnešus, un tas aizņem 45 000 m2, sastāv no vairākām ēkām un 6 spēles laukumiem ar dažādiem segumiem. Šis stadions ir Unione Sportiva Sassuolo Calcio (biežāk saukts vienkārši par Sassuolo) Itālijas futbola kluba mītne.

Attīstot sporta tēmu, Mapei ne tikai iesaistās spora aktivitātēs, sponsorējot komandas, organizējot ar sportu saistītas publiskas aktivitātes, bet arī radījis vairākas produktu grupas un daudzas sistēmas visu veidu sporta klājumu izveidei, kas realizētas neskaitāmi daudzos projektos visā pasaulē un jau sevi pierādījušas laika gaitā (Latvijā populārākais ar MAPEI produktiem realizētais sporta laukums, ir Kristapa Porziņģa dāvinājums Liepājas pilsētai, publisks basketbola laukums, kuru rotā Liepājas ģerbonis, un kura pārklājums pilnībā realizēts izmantojot MAPEI TNS Professional sistēmu).

Turklāt MAPEI šo tēmu attīsta pat zinātniskā līmenī. Nesen norisinājusies 9. MAPEI sporta izpētes centra konference, kurā piedalījās 350 cilvēku. Par to, kā sports saistīts ar MAPEI un zinātni, vairāk lasi 68. lappusē.

LAI LASĪTU ŽURNĀLU, SPIED ŠEIT!!!

 

Atpakaļ
02/09/2019

Flīžu šuvotāju patēriņa kalkulators

APRĒĶINĀT

Semināri
un
Apmācības

ATVĒRT

Jaunumi