EPOKSĪDA PĀRKLĀJUMI U.C.

Pamatnes sagatavošana un gruntis

Pirms virsmas atjaunošanas darbu sākšanas un aizsargpārklājuma uzklāšanas, ir nepieciešams noteikt virsmas bojājumu veidus un virsmu ietekmējošos apstākļus. Virsmām, kuras ir pakļautas spēcīgu ķīmisku vielu iedarbībai, tiek izvirzītas atšķirīgas prasības, salīdzinot ar virsmām, kuras ir pakļautas regulārai gājēju plūsmai.

PRODUKTI

Epoksīda pārklājumi

Epoksīda pārklājumi aizsargā grīdas u.c. virsmas no apkārtējās vides negatīvās iedarbības (piem., zivjrūpniecībā, alus darītavās, dažādās pārtikas rūpniecības telpās, slimnīcās, telpās ar lielām grīdas noslodzēm utt.), atvieglo to ikdienas apkopi, kā arī virsmas ir higiēniskas un dekoratīvas. Pielietojums: industriālās grīdas, augstas higiēnas telpas, augstas noslodzes grīdas.

PRODUKTI

Poliuretāna pārklājumi

Poliuretāna pārklājumi aizsargā virsmu no apkārtējās vides negatīvās iedarbības, atvieglo tās regulāro apkopi, kā arī virsmas ir higiēniskas un dekoratīvas. Pārklājumi daudzstāvu auto stāvvietām, industriālajām grīdām, tiltiem, terasēm, peldbaseiniem. Ķīmiski, mehāniski un temperatūru izturīgi pārklājumi.

PRODUKTI

Akrila pārklājumi

Metilmetakrilāta pārklājumi aizsargā virsmu no apkārtējās vides negatīvās iedarbības, atvieglo tās regulāro apkopi, kā arī uzlabo virsmas higiēniskumu un dekoratīvo izskatu. Tie ir piemēroti vietās, kur paredzēta karsta ūdens un dažādu ķīmisku vielu paaugstināta iedarbība; vietās, kur ir prasības pēc pārklājuma ar paaugstinātu karstuma izturību; kā arī telpās ar paaugstinātu mitrumu.

PRODUKTI

Cementa bāzes dekoratīvie pārklājumi

Cementa bāzes pārklājumi ir ne tikai funkcionāli, bet arī dekoratīvi un piemēroti gan dzīvojamām, gan industriālām un komerciālām telpām.

PRODUKTI

Virsmu apstrādes sastāvi

Pietiekami biezas kārtas industriālie pārklājumi savas funkcijas veic daudzus gadus. Lai saglabātu apstrādāto virsmu kvalitāti visā to kalpošanas laikā, ieteicams tās pārklāt ar sastāviem, kuri atvieglo to apkopi, piem., vaskiem ar spīdumu vai bez tā.

PRODUKTI

Krāsu paraugi

Epoksīdsveķu pārklājumu toņu paraugi; dekoratīvo kvarca smilšu un akmentiņu toņu paraugi; krāsaino PVA pārslu toņu paraugi.

PRODUKTI

Noderīga informācija

Papildinformācija, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko produktu, tā iestrādes laiku un apstākļus.

PRODUKTI

Flīžu šuvotāju patēriņa kalkulators

APRĒĶINĀT

Semināri
un
Apmācības

ATVĒRT

Jaunumi