SIENU DEKORATĪVIE UN AIZSARGPĀRKLĀJUMI

Virsmu izlīdzināšana

MAPEI virsmu izlīdzinošo materiālu klāstā ir pieejami produkti, kuri piemēroti dažādām virsmām, piem., cementa, kaļķa - cementa, betona, ģipškartona un krāsotām virsmām. Šie produkti ražoti saskaņā ar direktīvu 2003/53/EC.

PRODUKTI

Gruntis

Šajā sadaļā atradīsiet dažādus gruntēšanas sastāvus pamatņu apstrādāšanai pirms krāsošanas.

PRODUKTI

SILEXCOLOR sistēma

Ar SILEXCOLOR grupas produktiem (silikātbāzes) iespējams izveidot aizsargpārklājumus, kas aizsargā mūrus pret piesārņotas vides, UV staru un mitruma negatīvo iedarbību. Izveidotie pārklājumi neierobežo mūru ūdens tvaiku caurlaidību un tiem piemīt augsta dekorativitāte. SILEXCOLOR produkti pieejami plašā toņu gammā un piemēroti klāšanai uz MAPE-ANTIQUE sanācijas apmetumiem.

PRODUKTI

QUARZOLITE sistēma

Ar QUARZOLITE grupas produktiem iespējams izveidot akrila bāzes dekoratīvus aizsargpārklājumus iekštelpās un ārpus tām. Arī šie produkti pasargā virsmas no apkārtējās vides negatīvās iedarbības un UV staru iedarbības. QUARZOLITE krāsas un plānkārtas dekoratīvie apmetumi pieejami plašā toņu gammā atbilstoši ColorMap® kāsu katalogam.

PRODUKTI

ELASTOCOLOR sistēma

Ar elastīgajām ELASTOCOLOR grupas krāsām iespējams izveidot ne tikai dekoratīvu krāsojumu betonam un apmestām virsmām, bet arī papildus aizsargāt virsmas no nelielām deformācijām.

PRODUKTI

DURSILITE sistēma

ŪDENS BĀZES KRĀSAS MAZGĀJAMU PĀRKLĀJUMU IZVEIDEI SIENĀM

PRODUKTI

SILANCOLOR sistēma

SILANCOLOR ir silikona sveķu bāzes ūdens dispersijas sastāvi aizsargpārklājumu izveidei mūriem pret piesārņotas vides, UV staru un mitruma negatīvo iedarbību, neierobežojot ūdens tvaiku caurlaidību. SILANCOLOR produktiem nepiemīt nepatīkams aromāts un tie nesatur šķīdinātājus. SILANCOLOR krāsas un apmetumi pieejami plašā toņu gammā atbilstoši ColorMap® krāsu katalogam.

PRODUKTI

COLORITE sistēma

COLORITE grupas krāsas ideāli piemērotas virsmām, kurām nepieciešams panākt efektu, lai tās būtu daļēji matētas vai būtu redzama betona virsmas faktūra. COLORITE grupas krāsas ir pieejamas plašā toņu gammā atbilstoši ColorMap® krāsu katalogam.

PRODUKTI

ANTI-GRAFITI sistēma

ANTI-GRAFITI ir sistēma, kurā ietilpst virsmas aizsardzības pārklājums pret nevēlamiem zīmējumiem, kā arī šādu zīmējumu tīrīšanas līdzeklis.

PRODUKTI

SILANCOLOR PLUS sistēma

SILANCOLOR PLUS ir pretpelējuma sistēma, kurā ietilpst tīrīšanas līzdeklis, gruntēšanas sastāvs un krāsa. SILANCOLOR PLUS grupas produktiem nepiemīt nepatīkama smaka un tie nesatur šķīdinātājus. Līdz ar to šos produktus var izmantot slēgtās telpās vai vietās, kur nav pietiekama ventilācija. SILANCOLOR PAINT PLUS krāsa ir pieejama plašā toņu gammā atbilstoši ColorMap® krāsu katalogam.

PRODUKTI

MAPE-MOSAIC Dekoratīvs apmetums

Lietošanai gatavs silikona-akrila sveķu bāzes apmetums ar krāsainu kvarca pildvielu. Produkts dod iespēju panākt unikālas krāsu kompozīcijas, piemērots gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem.

PRODUKTI

Citi produkti

Šajā sadaļā atradīsiet noderīgu informāciju par dažiem interesantiem produktiem, piem., hidrofobizācijas sastāviem, kuri aizsargā virsmas nemainot to izskatu, par aizsargpārklājumu, kuru uzklāj uz noflīzētas virsmas pirms šuvošanas procesa uzsākšanas, u.c. produktiem.

PRODUKTI

Flīžu šuvotāju patēriņa kalkulators

APRĒĶINĀT

Semināri
un
Apmācības

ATVĒRT

Jaunumi