VĒSTURISKU MŪRU ATJAUNOŠANA - SANĀCIJA

Mūru remonta sastāvi, injekcijas, hidroizolācija u.c.

Šajā sadaļā atradīsiet produktus, kuri nepieciešami, lai veiktu vēsturisku mūru un ēku fasāžu pilnvērtīgu atjaunošanu pirms dekoratīvo klājumu izveides - injekcijas, hidroizolācijas sastāvi, remontjavas, kā arī java ūdens sūču novēršanai. Detalizētu produktu pielietojumu lasiet produktu tehniskajos aprakstos.

PRODUKTI

Aizsargpārklājumi - hidrofobizatori

ANTIPLUVIOL grupas produkti dziļi iesūcas poraino materiālu struktūrā un, reaģējot ar porās un kapilāros esošo dabisko mitrumu, veido ūdeni atgrūdošu slāni. Nemainot materiāla vizuālo izskatu, sastāvs rada efektīvu aizsardzības sistēmu pret agresīviem atmosfēras piesārņojumiem. ANTIPLUVIOL nemazina ūdens tvaiku caurlaidību būvmateriāliem un tas ir noturīgs pret sārmu un UV staru iedarbību.

PRODUKTI

Sanācijas sistēma POROMAP

POROMAP sistēmā ietilpst produktu klāsts, lai veiktu mitru un bojātu mūru remontu. POROMAP grupas produktu mehāniskās īpašības, porainība un elastības modulis ir līdzīgs kaļķu, pucolānkaļķu un hidraulisko kaļķu javu īpašībām.

PRODUKTI

Sanācijas sistēma MAPE-ANTIQUE (cementu nesaturoša)

MAPE-ANTIQUE ir produkti mitru un bojātu mūru remontam. MAPE-ANTIQUE javām ir tāda pati porainība, ūdens tvaiku caurlaidība, mehāniskās īpašības, elastības modulis, porainība un krāsa kā vēsturiskiem kaļķu vai hidraulisko kaļķu apmetumiem. MAPE-ANTIQUE ir armēti, cementu nesaturoši sausie maisījumi ar sulfātu noturīgām hidrauliskām saistvielām (ar gaisu reaģējoši kaļķi un pucolāns) to sastāvā.

PRODUKTI

Dekoratīvie apmetumi un krāsas

Izmantojot SILEXCOLOR un SILANCOLOR grupas produktus iespējams izveidot aizsargpārklājumus, kas aizsargā mūrus pret piesārņotas vides, UV staru un mitruma negatīvo iedarbību. Izveidotie pārklājumi neierobežo mūru ūdens tvaiku caurlaidību un tiem piemīt augsta dekorativitāte. Dekoratīvos pārklājumus iespējams izmantot gan interjerā, gan eksterjerā.

PRODUKTI

Pretpelējuma sistēma

SILANCOLOR PLUS produktu grupā ietilpst tīrīšanas līdzeklis, gruntēšanas sastāvs un krāsa, kas piemērota pelējumam pakļautu virsmu krāsošanai. SILANCOLOR PLUS grupas produktiem nepiemīt nepatīkama smaka un tas nesatur šķīdinātājus. Līdz ar to šo produktu var izmantot slēgtās telpās vai vietās, kur nav pietiekama ventilācija.

PRODUKTI

Flīžu šuvotāju patēriņa kalkulators

APRĒĶINĀT

Semināri
un
Apmācības

ATVĒRT

Jaunumi