Par mums

Augstākās kvalitātes būvniecības un apdares materiāli: līmes, hermētiķi, remontjavas, virsmu izlīdzināšanas sastāvi, šuvju aizpildes javas, hidroizolācijas materiāli, grīdu izveides materiāli un pārklājumi, hidrofobizātori, betona piedevas, u.tml. Profesionāli produkti ikvienam!

SIA ''Velve M.S. Tehnoloģijas" piedāvā, augstākās kvalitātes materiālus gan privātpersonu, gan profesionālu būvnieku vajadzībām, kā arī valsts mēroga hidrotehnisko būvju būvniecībā nepieciešamos būvmateriālus. Kopš 1999. gada SIA "Velve M.S. Tehnoloģijas" ir pasaulē pazīstamās būvniecības sauso maisījumu un būvķīmijas ražotājkompānijas MAPEI S.p.A., kā arī POLYGLASS S.p.A. hidroizolācijas materiālu oficiālais pārstāvis Latvijā.

Mūsu speciālisti sniegs Jums konsultācijas, kā arī nepieciešamos risinājumus sarežģītu objektu būvniecībā. Lai iegūtu padziļinātas zināšanas par mūsu produktiem un to pielietojumu, aicinām uz bezmaksas semināriem mūsu birojā.

MAPEI dibināts 1937. Gadā, Milānā un šodien ir viens no pasaules vadošajiem būvmateriālu un būvķīmijas ražotājiem. MAPEI Grupā šobrīd ietilpst 79 pārstāvniecības, 67 ražotnes, kas izvietotas 32 valstīs un 5 kontinentos. MAPEI nozīmīgu daļu darbaspēka un apgrozījuma iegulda jaunu un inovatīvu produktu izstrādē. Savukārt 70% no Izpētes un Attīstības departamenta darba tiek novirzīts ekoloģiski ilgtspējīgu un videi draudzīgu produktu izstrādei, atbilstoši LEED prasībām.

Kā arī būsiet laipni gaidīti apmeklēt MAPEI produktu un sistēmu ekspozīcijas zāli! KONTAKTINFORMĀCIJA

 

Video rullītis par MAPEI kompāniju (angļu valodā):

Flīžu šuvotāju patēriņa kalkulators

APRĒĶINĀT

Semināri
un
Apmācības

ATVĒRT

Jaunumi