Velve M.S. Tehnoloģijas
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Produktu Līnijas

Sistēmas

Par mums

Augstākās kvalitātes būvmateriāli un apdares materiāli: flīžu līmes un šuvotāji, vinila flīžu (LVT) līmes un šuvotāji, hermētiķi / silikoni, remontjavas, virsmu izlīdzināšanas sastāvi, hidroizolācija mitrām telpām, hidroizolācija jumtiem, hidroizolācija pamatiem un pagrabiem, grīdu / klona izveides materiāli un pārklājumi, bezšuvju grīdas, epoksīda, poliuretāna grīdas pārklājumi, hidrofobizātori, betona piedevas, sporta laukumu pārklājumi, sporta segumi, u.tml. Profesionāli produkti ikvienam!

SIA "Velve M.S. Tehnoloģijas" piedāvā, augstākās kvalitātes materiālus gan privātpersonu, gan profesionālu būvnieku vajadzībām, kā arī valsts mēroga hidrotehnisko būvju būvniecībā nepieciešamos būvmateriālus. Kopš 1999. gada SIA "Velve M.S. Tehnoloģijas" ir pasaulē pazīstamā būvniecības sauso maisījumu un būvķīmijas ražotāja MAPEI S.p.A., kā arī POLYGLASS S.p.A. hidroizolācijas materiālu oficiālais pārstāvis Baltijā.

25 gadu pieredze
Stabila izaugsme
Labākās tehnoloģijas

Projekti

Jaunumi

Kas jāņem vērā izvēloties grīdas seguma risinājumu

Piemērota grīdas seguma risinājuma izvēle ir daudz sarežģītāka nekā tikai estētikā risinājuma izvēle – un tieši šeit regulāri tiek pieļautas daudzas kļūdas būvniecībā vai renovācijā. Grīda ir un vienmēr būs daļa no jebkuras struktūras, kas vienmēr ir pakļauta nepārtrauktām, mainīgām prasībām, taču tai netiek pievērsta nepieciešamā uzmanība, kas bieži izraisa ilgmūžības problēmas un līdz ar to nevēlamas papildu izmaksas. 

Lasīt visu 5. janvāris

Izturīgs grīdas segums pārtikas rūpniecībai

Iepērkoties veikalā vai apmeklējot restorānu, reti aizdomājamies par sarežģīto procesu, kas ir aiz katra ēdiena pagatavošanas. Viss, ko ēdat un dzerat, ir ticis ražots, apstrādāts un uzglabāts, pirms tas tiek izplatīts un pasniegts uz galda. Var nomierināt apziņa, ka pastāv stingras prasības attiecībā uz pārtikas rūpniecības iekārtām un higiēnu, lai nodrošinātu, ka iegādātā pārtika ir droša lietošanai uzturā.

Lasīt visu 2. maijs, 2022

Mapei Reaktīvo šveķu līmes

Ultrabond Eco PU 2K ir divkomponentu, šķīdinātāju nesaturoša, augstas veiktspējas poliuretāna līme ar ļoti zemu gaistošo organisko savienojumu (GOS) emisiju porcelāna un akmens flīžu līmēšanai. Klasificēta kā uzlabota (R) (2) R2T klases līme ar nenoslīdēšanas efektu (T), saskaņā ar EN 12004 standartu.

Lasīt visu 11. oktobris, 2021

Mūsu klienti

Sazināties ar mums

Ziņojums nav nosūtīts! Kāds no laukiem ir aizpildīts nepareizi Paldies! Ziņojums veiksmīgi nosūtīts!