VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Produktu Līnijas

Sistēmas

Par mums

Augstākās kvalitātes būvmateriāli un apdares materiāli: flīžu līmes un šuvotāji, vinila flīžu (LVT) līmes un šuvotāji, hermētiķi / silikoni, remontjavas, virsmu izlīdzināšanas sastāvi, hidroizolācija mitrām telpām, hidroizolācija jumtiem, hidroizolācija pamatiem un pagrabiem, grīdu / klona izveides materiāli un pārklājumi, bezšuvju grīdas, epoksīda, poliuretāna grīdas pārklājumi, hidrofobizātori, betona piedevas, sporta laukumu pārklājumi, sporta segumi, u.tml. Profesionāli produkti ikvienam!

SIA VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS piedāvā, augstākās kvalitātes materiālus gan privātpersonu, gan profesionālu būvnieku vajadzībām, kā arī valsts mēroga hidrotehnisko būvju būvniecībā nepieciešamos būvmateriālus. Kopš 1999. gada SIA VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS ir pasaulē pazīstamā būvniecības sauso maisījumu un būvķīmijas ražotāja MAPEI S.p.A., kā arī POLYGLASS S.p.A. hidroizolācijas materiālu oficiālais pārstāvis Baltijā.

25 gadu pieredze
Stabila izaugsme
Labākās tehnoloģijas

Projekti

Jaunumi

Velve M.S. Tehnoloģijas maina nosaukumu uz VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS

Informējam mūsu klientus un sadarbības partnerus, ka “Velve M.S. Tehnoloģijas” maina nosaukumu un turpmāk darbosies ar nosaukumu “VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS”. Aizvadīto uzņēmuma 25 gadu pastāvēšanas laikā būvniecības nozare ir būtiski attīstījusies un līdzi ar to mainījusies arī uzņēmuma darbības specifika. “VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS” šobrīd nodrošina būvniecības materiālus gan privātmāju, gan lielu infrastruktūras būvniecības objektu vajadzībām, kā arī ir vienīgais MAPEI produktu izplatītājs Baltijas valstīs.

Lasīt visu 28. jūlijs, 2023

Mūsu klienti

Sazināties ar mums

Ziņojums nav nosūtīts! Kāds no laukiem ir aizpildīts nepareizi Paldies! Ziņojums veiksmīgi nosūtīts!