Velve M.S. Tehnoloģijas
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Jaunumi

LVT segumi - šuvju aizpildes sastāvs
28. decembris, 2020

LVT segumi - šuvju aizpildes sastāvs

Mapei piedāvā ievērojamu dažādu grīdu/grīdas segumu izveides produktu un risinājumu klāstu, to starpā arī produktus LVT (luksusa vinila flīžu) segumu izveidei. Luksusa vinila flīzes pēdējos gados kā grīdas segumu gan komerciālās, gan privātās telpās izvēlās aizvien vairāk cilvēku. Šis grīdas segums ir pilnībā mitruma izturīgs, elastīgs, salīdzinoši viegli ieklājams un piegriežams, piemērots gan dzīvojamām telpām, gan virtuves zonās un vannas istabās.

Lasīt Visu 28. decembris, 2020
Dizaina tendence – dekoratīvās betona grīdas!
27. janvāris, 2020

Dizaina tendence – dekoratīvās betona grīdas!

Kādreiz betona apdari centās noslēpt, taču jaunākās dizaina tendences liecina, ka betona grīdas ir ļoti aktuālas. Mūsdienās tās izmanto ne tikai industriālajās zonās, bet arī birojos un dzīvojamās telpās.

Lasīt Visu 27. janvāris, 2020
Laiks remontam vannas istabā
3. oktobris, 2019

Laiks remontam vannas istabā

Jau senos laikos ūdens peldes un mazgāšanās ir bijis būtisks rituāls, ko pierāda daudzi arhioloģiskie izrakumi tādās valstīs kā Itālija un Grieķija.

Lasīt Visu 3. oktobris, 2019
Kāpēc izvēlēties epoksīdsveķu flīžu šuvotāju?
4. jūlijs, 2019

Kāpēc izvēlēties epoksīdsveķu flīžu šuvotāju?

Kad esi izvēlējies sev tīkamākās un piemērotākās flīzes no plašā veikalu un salonu piedāvājuma, laiks nākamai izvēlei, kas nav mazāk nozīmīga. Flīžu šuves interjerā var spēlēt tikpat nozīmīgu lomu kā pats flīžu klājums.

Lasīt Visu 4. jūlijs, 2019
MAPEI zaļā domāšana - 14 nokrāsās!
4. februāris, 2018

MAPEI zaļā domāšana - 14 nokrāsās!

MAPEI apņemšanās ir rūpēties par zemes un tās resursu ilgtspējību, samazinot atkritumus, kā arī izstrādājot un piegādājot lietotājam drošus produktus. 14 piemēri, kā MAPEI rūpējas par vidi

Lasīt Visu 4. februāris, 2018