Velve M.S. Tehnoloģijas
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Jaunumi

Mapei Reaktīvo šveķu līmes
11. oktobris, 2021

Mapei Reaktīvo šveķu līmes

Ultrabond Eco PU 2K ir divkomponentu, šķīdinātāju nesaturoša, augstas veiktspējas poliuretāna līme ar ļoti zemu gaistošo organisko savienojumu (GOS) emisiju porcelāna un akmens flīžu līmēšanai. Klasificēta kā uzlabota (R) (2) R2T klases līme ar nenoslīdēšanas efektu (T), saskaņā ar EN 12004 standartu.

Lasīt Visu 11. oktobris, 2021
Dekoratīvas un izturīgas grīdas
13. septembris, 2021

Dekoratīvas un izturīgas grīdas

Daudzi cilvēki vēlas grīdu, kas līdzinās raupjam betonam. MAPEI ātri cietējošais, pašizlīdzinošais pārklājums Ultratop ir ļoti universāls pārklājums, kas sniedz bezgalīgas estētiskās izpausmes iespējas. Tas ir arī ļoti izturīgs un saglabā savas estētiskās īpašības un funkcijas daudzus gadus. Tas atbilst ilgtspējīgas būvniecības principiem.

Lasīt Visu 13. septembris, 2021
Pareizā hermētiķa izvēle šuvju aizpildei
13. jūlijs, 2021

Pareizā hermētiķa izvēle šuvju aizpildei

Šuves ir nepieciešamas, lai kompensētu deformācijas betona konstrukcijā, ko izraisa termālais rukums un izplešanās, kā arī pakļaušana dažādām slodzēm. Šajā rakstā tiks apskatītas hermētiķu īpašības, šuvju hermētiķu bojājumu cēloņi un hermētiķa izvēles kritēriji, lai pagarinātu konstrukciju kalpošanas laiku.

Lasīt Visu 13. jūlijs, 2021
MAPEI sveķu bāzes sistēmas industriālajām grīdām
7. maijs, 2021

MAPEI sveķu bāzes sistēmas industriālajām grīdām

Sveķu grīdas segumu sistēmas kā risinājums būvniecības nozarē guvušas atzinību tikai pēdējo divdesmit gadu laikā un iekarojušas stabilu pozīciju, nodrošinot teicamu virsmas aizsardzību un daudzkārt uzlabojot virsmu veiktspējas īpašības.

Lasīt Visu 7. maijs, 2021
BEZŠUVJU BETONA GRĪDU IZVEIDE AR MAPEI
15. marts, 2021

BEZŠUVJU BETONA GRĪDU IZVEIDE AR MAPEI

Mapecrete® System - betonam, kas ražots ar Mapecrete® sistēmu, ir daudz labāka tilpuma stabilitāte, ko parāda daudzi Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs izmantotā betona testi. Šī sistēma īpaši piemērota daudzfunkcionālām konstrukcijām, kur nepieciešams nodrošināt stabilu tilpumu, minimālu rukumu, novērst konstrukciju plaisāšanu un nodrošināt izturību: rūpniecisko grīdu izveidei; autostāvvietās; saliekamā betona un dzelzsbetona izstrādājumiem; tiltu un viaduktu konstrukcijām; hidrauliskām konstrukcijām.

Lasīt Visu 15. marts, 2021
Pamatne elastīgo segumu izveidei
8. janvāris, 2021

Pamatne elastīgo segumu izveidei

Termins “elastīgi pārklājumi” parasti attiecas uz grīdas un sienu segumiem, kas izgatavoti no tekstila, gumijas vai PVC. Šos materiālus raksturo elastība - mehāniska īpašība, kas ļauj šāda veida materiāliem izturēt deformācijas un absorbēt triecienus, nesalūstot. Kādām īpašībām jāpiemīt pamatnei, lai tā būtu piemērota šāda veida segumu ieklāšanai?

Lasīt Visu 8. janvāris, 2021
LVT segumi - šuvju aizpildes sastāvs
28. decembris, 2020

LVT segumi - šuvju aizpildes sastāvs

Mapei piedāvā ievērojamu dažādu grīdu/grīdas segumu izveides produktu un risinājumu klāstu, to starpā arī produktus LVT (luksusa vinila flīžu) segumu izveidei. Luksusa vinila flīzes pēdējos gados kā grīdas segumu gan komerciālās, gan privātās telpās izvēlās aizvien vairāk cilvēku. Šis grīdas segums ir pilnībā mitruma izturīgs, elastīgs, salīdzinoši viegli ieklājams un piegriežams, piemērots gan dzīvojamām telpām, gan virtuves zonās un vannas istabās.

Lasīt Visu 28. decembris, 2020