VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Jaunumi

Velve M.S. Tehnoloģijas maina nosaukumu uz VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS
28. jūlijs, 2023

Velve M.S. Tehnoloģijas maina nosaukumu uz VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS

Informējam mūsu klientus un sadarbības partnerus, ka “Velve M.S. Tehnoloģijas” maina nosaukumu un turpmāk darbosies ar nosaukumu “VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS”. Aizvadīto uzņēmuma 25 gadu pastāvēšanas laikā būvniecības nozare ir būtiski attīstījusies un līdzi ar to mainījusies arī uzņēmuma darbības specifika. “VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS” šobrīd nodrošina būvniecības materiālus gan privātmāju, gan lielu infrastruktūras būvniecības objektu vajadzībām, kā arī ir vienīgais MAPEI produktu izplatītājs Baltijas valstīs.

Lasīt Visu 28. jūlijs, 2023
Kas jāņem vērā izvēloties grīdas seguma risinājumu
5. janvāris, 2023

Kas jāņem vērā izvēloties grīdas seguma risinājumu

Piemērota grīdas seguma risinājuma izvēle ir daudz sarežģītāka nekā tikai estētikā risinājuma izvēle – un tieši šeit regulāri tiek pieļautas daudzas kļūdas būvniecībā vai renovācijā. Grīda ir un vienmēr būs daļa no jebkuras struktūras, kas vienmēr ir pakļauta nepārtrauktām, mainīgām prasībām, taču tai netiek pievērsta nepieciešamā uzmanība, kas bieži izraisa ilgmūžības problēmas un līdz ar to nevēlamas papildu izmaksas. 

Lasīt Visu 5. janvāris, 2023
Izturīgs grīdas segums pārtikas rūpniecībai
2. maijs, 2022

Izturīgs grīdas segums pārtikas rūpniecībai

Iepērkoties veikalā vai apmeklējot restorānu, reti aizdomājamies par sarežģīto procesu, kas ir aiz katra ēdiena pagatavošanas. Viss, ko ēdat un dzerat, ir ticis ražots, apstrādāts un uzglabāts, pirms tas tiek izplatīts un pasniegts uz galda. Var nomierināt apziņa, ka pastāv stingras prasības attiecībā uz pārtikas rūpniecības iekārtām un higiēnu, lai nodrošinātu, ka iegādātā pārtika ir droša lietošanai uzturā.

Lasīt Visu 2. maijs, 2022
Mapei Reaktīvo šveķu līmes
11. oktobris, 2021

Mapei Reaktīvo šveķu līmes

Ultrabond Eco PU 2K ir divkomponentu, šķīdinātāju nesaturoša, augstas veiktspējas poliuretāna līme ar ļoti zemu gaistošo organisko savienojumu (GOS) emisiju porcelāna un akmens flīžu līmēšanai. Klasificēta kā uzlabota (R) (2) R2T klases līme ar nenoslīdēšanas efektu (T), saskaņā ar EN 12004 standartu.

Lasīt Visu 11. oktobris, 2021
Dekoratīvas un izturīgas grīdas
13. septembris, 2021

Dekoratīvas un izturīgas grīdas

Daudzi cilvēki vēlas grīdu, kas līdzinās raupjam betonam. MAPEI ātri cietējošais, pašizlīdzinošais pārklājums Ultratop ir ļoti universāls pārklājums, kas sniedz bezgalīgas estētiskās izpausmes iespējas. Tas ir arī ļoti izturīgs un saglabā savas estētiskās īpašības un funkcijas daudzus gadus. Tas atbilst ilgtspējīgas būvniecības principiem.

Lasīt Visu 13. septembris, 2021
Pareizā hermētiķa izvēle šuvju aizpildei
13. jūlijs, 2021

Pareizā hermētiķa izvēle šuvju aizpildei

Šuves ir nepieciešamas, lai kompensētu deformācijas betona konstrukcijā, ko izraisa termālais rukums un izplešanās, kā arī pakļaušana dažādām slodzēm. Šajā rakstā tiks apskatītas hermētiķu īpašības, šuvju hermētiķu bojājumu cēloņi un hermētiķa izvēles kritēriji, lai pagarinātu konstrukciju kalpošanas laiku.

Lasīt Visu 13. jūlijs, 2021
MAPEI sveķu bāzes sistēmas industriālajām grīdām
7. maijs, 2021

MAPEI sveķu bāzes sistēmas industriālajām grīdām

Sveķu grīdas segumu sistēmas kā risinājums būvniecības nozarē guvušas atzinību tikai pēdējo divdesmit gadu laikā un iekarojušas stabilu pozīciju, nodrošinot teicamu virsmas aizsardzību un daudzkārt uzlabojot virsmu veiktspējas īpašības.

Lasīt Visu 7. maijs, 2021
BEZŠUVJU BETONA GRĪDU IZVEIDE AR MAPEI
15. marts, 2021

BEZŠUVJU BETONA GRĪDU IZVEIDE AR MAPEI

Mapecrete® System - betonam, kas ražots ar Mapecrete® sistēmu, ir daudz labāka tilpuma stabilitāte, ko parāda daudzi Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs izmantotā betona testi. Šī sistēma īpaši piemērota daudzfunkcionālām konstrukcijām, kur nepieciešams nodrošināt stabilu tilpumu, minimālu rukumu, novērst konstrukciju plaisāšanu un nodrošināt izturību: rūpniecisko grīdu izveidei; autostāvvietās; saliekamā betona un dzelzsbetona izstrādājumiem; tiltu un viaduktu konstrukcijām; hidrauliskām konstrukcijām.

Lasīt Visu 15. marts, 2021