VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Par mums

Augstākās kvalitātes būvniecības un apdares materiāli: flīžu līmes, LVT līmes, līmes parketam, hermētiķi, remontjavas, virsmu izlīdzināšanas sastāvi, flīžu šuvotāji, hidroizolācija, grīdu izveides materiāli un pārklājumi, mikrocements, bezšuvju grīdas, hidrofobizātori, betona piedevas, sporta laukumu segumi, sporta laukumu pārklājumi, u.tml. Profesionāli produkti ikvienam!

SIA VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS piedāvā, augstākās kvalitātes materiālus gan privātpersonu, gan profesionālu būvnieku vajadzībām, kā arī valsts mēroga hidrotehnisko būvju būvniecībā nepieciešamos būvmateriālus. Kopš 1997. gada SIA VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS ir pasaulē pazīstamās būvniecības sauso maisījumu un būvķīmijas ražotājkompānijas MAPEI S.p.A., kā arī POLYGLASS S.p.A. hidroizolācijas materiālu oficiālais pārstāvis Baltijā.

Mūsu speciālisti sniegs Jums konsultācijas, kā arī nepieciešamos risinājumus sarežģītu objektu būvniecībā. Lai iegūtu padziļinātas zināšanas par mūsu produktiem un to pielietojumu, aicinām uz bezmaksas semināriem mūsu birojā.

MAPEI dibināts 1937. Gadā, Milānā un šodien ir viens no pasaules vadošajiem būvmateriālu un būvķīmijas ražotājiem. MAPEI Grupā šobrīd ietilpst 79 pārstāvniecības, 67 ražotnes, kas izvietotas 32 valstīs un 5 kontinentos. MAPEI nozīmīgu daļu darbaspēka un apgrozījuma iegulda jaunu un inovatīvu produktu izstrādē. Savukārt 70% no Izpētes un Attīstības departamenta darba tiek novirzīts ekoloģiski ilgtspējīgu un videi draudzīgu produktu izstrādei, atbilstoši LEED prasībām.

Jaunumi