VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Jaunumi

Augstas veiktspējas industriālo grīdu pārklājuma izveides risinājums ar Mapefloor CPU+

Mapefloor CPU+ ir augstas veiktspējas industriālo grīdu pārklājuma izveides risinājums, kas piedāvā augstas izturības, estētikas un funkcionalitātes savienojumu industriālajām telpām. Šis pārklājums ir pazīstams ar savām izcilajām īpašībām, padarot to par labāko izvēli rūpnieciskajām telpām.

Mapefloor CPU+ galvenās īpašības:

1. Ķīmiskā izturība: Mapefloor CPU+ ir izstrādāts tā, lai izturētu dažādu ķīmisko vielu iedarbību, padarot to ideāli piemērotu nozarēm, kur var notikt neparedzēta agresīvu ķīmisku vielu noplūde.

2. Mehāniskā un termālā izturība: šis pārklājums var izturēt intensīvu gājēju un transportlīdzekļu noslodzi, berzi, triecienus, kā arī augstu temperatūru.

3. Bezšuvju pārklājums: Šis pārklājums nodrošina nevainojamu un gludu apdari, samazinot paklupšanas risku un vienkāršojot tīrīšanas procesu.

4. Ātra izveide: Pārklājums īsā laikā nododams ekspluatācijā, kas samazina dīkstāves laiku un ļauj uzņēmumiem ātri atsākt darbību.

5. Pielāgojama apdare: Mapefloor CPU+ ir pieejams dažādās krāsās un apdares variācijās, līdz ar to tas viegli pielāgojams estētiskām un funkcionālām prasībām.

6. Higiēniskums: Mapefloor CPU+ grupas produktu ķīmiskais sastāvs nodrošina to, ka grīdas segums ir pilnīgi necaurlaidīgs un izturīgs pret iespējamo baktēriju un pelējuma vairošanos. Turklāt, pateicoties ķīmiski fizikālajām īpašībām, grīdas var apstrādāt ar īpaši karstu ūdeni un īpašiem mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļiem.

Pielietojums:

Mapefloor CPU+ parasti izmanto pārklājuma izveidei rūpniecisko un komerciālo telpu grīdām:

1. Ražošanas telpas: lai aizsargātu grīdas no ķīmisku vielu noplūdēm, smagās tehnikas noslodzes.

2. Noliktavas un loģistikas centri: izturīgas virsmas nodrošināšana iekrāvējiem un citam aprīkojumam.

3. Komerciālās virtuves: higiēnisku un viegli tīrāmu grīdu izveidei.

4. Slimnīcas un veselības aprūpes iestādes: tīras un drošas vides uzturēšanai.

5. Mazumtirdzniecības veikali: izturīgu un estētisku grīdas segumu izveidei.

6. Garāžas un automobiļu darbnīcas: mehāniski un ķīmiski izturīgu grīdu izveidei.