VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Jaunumi

Velve M.S. Tehnoloģijas maina nosaukumu uz VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS

Informējam mūsu klientus un sadarbības partnerus, ka “Velve M.S. Tehnoloģijas” maina nosaukumu un turpmāk darbosies ar nosaukumu “VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS”. Aizvadīto uzņēmuma 25 gadu pastāvēšanas laikā būvniecības nozare ir būtiski attīstījusies un līdzi ar to mainījusies arī uzņēmuma darbības specifika. “VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS” šobrīd nodrošina būvniecības materiālus gan privātmāju, gan lielu infrastruktūras būvniecības objektu vajadzībām, kā arī ir vienīgais MAPEI produktu izplatītājs Baltijas valstīs.

Uzņēmuma ilgās darbības laikā esam pieredzējuši būvniecības nozares attīstību un, sadarbojoties ar materiālu ražotājiem, centušies veicināt aizvien jaunu, videi draudzīgu tehnoloģiju izmantošanu ēku un infrastruktūras objektu celtniecībā. Pēdējie trīs gadi būvniecības nozarei ir bijuši izaicinoši. Inflācija, materiālu pieejamība un piegādes traucējumi – tas viss ir nozari padarījis mazāk paredzamu, taču mums ir izdevies nodrošināt uzņēmuma nepārtrauktu attīstību un ir laiks spert nākamo soli, nomainot arī uzņēmuma nosaukumu.

“VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS” ir dibināts 1997. gadā un tā fokuss sākotnēji bija mūra sanācijas tehnoloģijas. Šobrīd uzņēmums piedāvā plašu produkcijas klāstu no būvniecības materiālu ražošanas uzņēmumiem Itālijā, Spānija, Vācija, Norvēģijā, Polijā, Austrijā un citur.

“VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS” nosaukuma maiņa ietver arī jaunu zīmola vizuālo identitāti un to izstrādāja dizaina studija H2E. Jaunais logotips vizuāli skaidri attēlo uzņēmuma darbības stūrakmeņus –  augstākās kvalitātes materiālu piedāvājums, kompleksi risinājumi un tehniskais atbalsts projektēšanas un būvniecības procesā. Vārda Velve pirmais burts “V“ pārtapis par virziena rādītājiem, kas simbolizē gan plašo produktu sortimentu, gan dažādu risinājumu meklēšanu atbilstoši vajadzībām.