Velve M.S. Tehnoloģijas
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Jaunumi

Dekoratīvas un izturīgas grīdas

Daudzi cilvēki vēlas grīdu, kas līdzinās raupjam betonam. MAPEI ātri cietējošais, pašizlīdzinošais pārklājums Ultratop ir ļoti universāls pārklājums, kas sniedz bezgalīgas estētiskās izpausmes iespējas. Tas ir arī ļoti izturīgs un saglabā savas estētiskās īpašības un funkcijas daudzus gadus. Tas atbilst ilgtspējīgas būvniecības principiem.

“Mēs bieži saņemam pieprasījumus no klientiem, kuri vēlas “betonam līdzīgu” grīdu. Ultratop ir ātri cietējošs, pašizlīdzinošs pārklājums, kas gan arhitektiem, gan attīstītājiem piedāvā neticamu brīvību”, skaidro Federika Mudu, Mapei grīdas segumu izveides produktu vadītāja.

Mapei Ultratop pašizlīdzinošos, cementa bāzes dekoratīvos grīdu klājumus bieži izvēlas tirdzniecības centros, viesnīcās, birojos un citās sabiedriskās un privātās ēkās visā pasaulē.

Iespējams sajaukt vairākas krāsas, panākot Terrazzo efektu ar dažādiem pildvielām vai iegūt tīru, pulētu virsmu. Estētiskās iespējas ierobežo tikai jūsu izdoma.

Ultratop ir ne tikai estētisks, bet arī ļoti izturīgs, padarot to par ideālu grīdas segumu telpās ar lielu gājēju noslodzi.

"MAPEI ir ieguldījis daudz pētnieciskā darba, lai izstrādātu Ultratop. Ultratop kalpo ievērojami ilgāk nekā, piemēram, cementa segumi, kas nav paredzēti atklātai virsmai”, skaidro Eriks Gabrielsens, Cementa un Sveķu grīdu izveides produktu vadītājs.

"Ultratop ir aptuveni desmit reizes lielāka nodilumizturība nekā standarta segumiem. Izvēloties Mapei Ultratop pašizlīdzinošu, cementa bāzes dekoratīvu grīdu izveidei, jūs varat iegūt tieši tādu estētisko efektu, kādu meklējat, un grīdu, kas kalpos daudzus gadus”, uzsver Gabrielsens.