VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Jaunumi

Mapei Reaktīvo šveķu līmes

MAPEI ir pasaules līderis grīdas segumu risinājumu ražošanā un piegādē. MAPEI ir arī atdzīts ražotājs Latvijas tirgū pateicoties inovatīviem un kvalitatīviem sistēmu risinājumiem, kā arī sniegtajām konsultācijām piemērotākā risinājuma izvēlē. Kā ISO 9001 akreditēts ražotājs MAPEI ievēro stingrākos vietējos kvalitātes standartus un labāko praksi atbalsta sniegšanā klientiem.

Mapei ir pazīstama ar savu iespaidīgo flīžu līmju klāstu, no kurām viena ir Ultrabond Eco PU 2K, reaktīvo sveķu līme ar plašu pielietojuma klāstu. Ultrabond Eco PU 2K ir divkomponentu, šķīdinātāju nesaturoša, augstas veiktspējas poliuretāna līme ar ļoti zemu gaistošo organisko savienojumu (GOS) emisiju porcelāna un akmens flīžu līmēšanai. Klasificēta kā uzlabota (R) (2) R2T klases līme ar nenoslīdēšanas efektu (T), saskaņā ar EN 12004 standartu.

Ultrabond Eco PU 2K izmanto liela formāta flīžu un akmens materiālu pielīmēšanai uz visu veidu sienu un grīdas pamatnēm iekšdarbos un ārdarbos, piemēram, uz klona, apmetuma, betona, cementa šķiedru paneļiem, ģipša, ģipškartona, iepriekš izgatavotiem ģipškartona paneļiem utt. un uz īpaši sarežģītām pamatnēm, piemēram, metāla, PVC, poliestera uc. Ultrabond Eco PU2K ir ieteicams arī flīžu pielīmēšanai ap kamīniem.

Papildus tam, ka tā hipoalerģiska un šķīdinātājus nesaturoša līme, kas atvieglo tās lietošanu profesionāļiem, kuriem piemīt jutība pret epoksīda vai epoksīda poliuretāna izstrādājumiem, tā ir viegli izstrādājama, ar augstu elastību, optimālu izturību un teicami sacietē bez rukuma. Ultrabond PU 2K ļauj pielīmēt smagas, liela formāta flīzes bez noslīdēšanas efekta, kas vienkāršo un uzlabo būvniecības risinājumu efektivitāti.

Sajaucot abas sastāvdaļas, tās veido pastveida sastāvu ar šādām īpašībām:

• laba izstrādājamība;

• teicama ilgmūžība un izturība pret novecošanos;

• ideāla saķere ar visu veidu pamatnēm, ko parasti izmanto celtniecības nozarē;

• sacietē, ķīmiski reaģējot, bez rukuma, veidojot spēcīgu adhēziju;

• augsta elastība;

• var uzklāt uz vertikālām virsmām, bez noslīdēšanas efekta, ieskaitot lielas, smagas flīzes;

• piemērots lietotājiem, kuri ir alerģiski pret epoksīda un epoksīda poliuretāna izstrādājumiem.

Stingri jāievēro svara attiecība starp sveķiem (A sastāvdaļa) un katalizatoru (B sastāvdaļa); jebkuras izmaiņas var ietekmēt izstrādājuma sacietēšanas procesu. Ieliet katalizatoru (sastāvdaļa B) A komponenta traukā un zemā ātrumā samaisīt, lai izveidotu gludu, vienmērīgu pelēku vai baltu pastu. Šai darbībai vēlams izmantot elektrisko maisītāju mazā ātrumā, lai pasta būtu perfekti samaisīta bez pārkaršanas efekta, kas samazinātu tās izstrādes laiku. Uzklāt līmi 30-40 minūšu laikā pēc sajaukšanas.

Pateicoties ieguldītajam darbam produktu izpētē un attīstībā, MAPEI produkti ir augstākās kvalitātes, videi draudzīgi un sniedz ilgnoturīgu rezultātu.